Navigation Menu
Najlepsze domki ogrodowe

Najlepsze domki ogrodowe

By on lut 12, 2016 in Porady | 0 comments

Wiosna i lato sprzyja spędzaniu większej ilości czasu wolnego na świeżym powietrzu. Zamiast tradycyjnego obiadu z przyjemnością organizujemy grilla na podwórku, biwaki i ogniska.  Pogoda za oknem lubi jednak pleść figle i w szybki sposób przeobrazić się ze słonecznego popołudnia w chłodny i wietrzny wieczór. Aby móc bez przeszkód cieszyć się rodzinną atmosferą bez zwracania uwagi na pogodę warto zainwestować w domek ogrodowy. Najlepiej aby był odpowiednio duży, aby w środku zmieścić ławę i krzesła. Domek powinien mieć część zadaszoną, może to być tylko sufit a może także ściany. Wówczas Ty i Twoi goście możecie podczas deszczu przebywać w domu a gospodarz smażyć kiełbaski na grillu,.

Domki ogrodowe dla dzieci

Każde dziecko marzy o domu w ogrodzie. Swoim miejscu na ogrodowe zabawki i szpargały. Miejsce, w którym razem z kolegami będzie miało swoje królestwo. Aby domek spełniał swoją rolę musi być przede wszystkim atrakcyjny wizualnie i bezpieczny. Konstrukcja powinna być solidna i trwała, elementy wyszlifowane i zaokrąglone, aby maluchy nie zrobiły sobie krzywdy podczas zabawy. Dla najmniejszych dzieci doskonale sprawdzi się domek o wymiarach 100x100x100 cm. Dzieciom od lat trzech o 50 cm większe. A dzieciom w wieku szkolnym 200x200x200 cm. Domek może być połączony z piaskownicą lub zjeżdżalnią – im więcej atrakcji, tym więcej frajdy.

Domek narzędziowy dla majsterkowicza

Jeśli lubisz majsterkować, a wszelkie usterki są dla Ciebie prawdziwym wyzwaniem, z pewnością masz sporą ilość narzędzi, sprzętu i elementów montażowych. Świetnym pomysłem na miejsce do gromadzeniach tych wszystkich akcesoriów jest domek narzędziowy. Pozwoli zachować porządek, a jednocześnie może być ciekawym elementem architektury ogrodowej. W zależności od wielkości Twojego ogrodu, możesz zainwestować w konstrukcję 200×130 cm lub 300×200 cm. Wówczas możesz chować w nim także kosiarkę czy rowery.

Post a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *