Navigation Menu
Oświetlenie tarasu

Oświetlenie tarasu

By on lis 19, 2015 in Bez kategorii | 0 comments

latarenka

Mało kto zdaje sobie sprawę, jak istotne jest oświetlenie naszego przydomowego tarasu. Jest to wyjątkowe miejsce, które nadaje się na wypoczynek podczas ciepłych dni. Natomiast kiedy nadchodzi wieczór, taras może nam posłużyć za klimatyczną przestrzeń, która wprawi nas w dobry nastrój. 

Dobranie wyjątkowych lampionów lub kinkietów, wpłynie na komfort wypoczynku. Zatem przede wszystkim powinniśmy zadbać o to, aby nasz taras godnie się prezentował podczas letnich wieczorów i został odpowiednio oświetlony. To dość istotna kwestia, szczególnie jeśli chcemy aby to miejsce stanowiło niejako strefę dobrej rozrywki dla rodziny oraz znajomych.

Kinkiety.

Jeśli Twój taras posiada barierki, umieścisz na nich specjalne kinkiety, które doskonale ożywią całą przestrzeń na zewnątrz domu. Lekkie, przytłumione światło, stworzy przytulny klimat, który przede wszystkim pozwoli Ci wypocząć po długim i ciężkim dniu. Kinkiety powinny być minimalistyczne, bez zbędnych zdobień. Ich atutem w szczególności musi być ciepłe światło, które wprawi Cię w dobry nastrój.

Drewniane lampiony stojące.

Możesz także zastosować lampiony ogrodowe, wykonane z drewna. Wówczas przestrzeń nabierze nieco oryginalny charakter, dlatego też taras stanie się miejscem gdzie chętnie zaprosisz znajomych na lampkę wina. Lampiony te doskonale imitują klimat rajskiej wyspy, o której z pewnością marzy wielu z nas. To kolejny pretekst aby właśnie ten rodzaj lampionu zamocować na swoim tarasie.

Świeczki, świece…

Świece, mnóstwo świec! Co może być bardziej klimatycznego, od płomyka, który rozświetla nocne ciemności? No właśnie, ale musisz pamiętać o bezpieczeństwie! Taras wyłożony świecami z pewnością wygląda zjawiskowo, jednakże świece muszą być również ustawione w taki sposób, aby obok płomienia nie stało nic podatnego na ogień… Pomimo tego, świece będą doskonałym dodatkiem na Twój taras.

Post a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *