Navigation Menu
Sklep internetowy Leroy Merlin zaprasza na wiosenne promocje oświetleniowe

Sklep internetowy Leroy Merlin zaprasza na wiosenne promocje oświetleniowe

By on lut 29, 2012 in POMYSŁY NA CIEKAWE OŚWIETLENIE | 1 comment

Co nowego w świecie lamp? Z racji nadchodzącego marca przeszukaliśmy portale, stworzone w sieci, i mamy dla Was kilka ciekawych propozycji.

Pora na zmianę barw – lada dzień i wszystko wokół nas rozkwitnie, zadbajmy więc o to, by nasze otoczenie również było wielokolorowe i optymistyczne! Lampki biurkowe, zwłaszcza te kupowane do pokoi dziecięcych nie muszą wyglądać sztampowo i kojarzyć się tylko z lekcjami, odrabianymi w świetle mocnej żarówki.

Teraz cukierkowe kolory wprowadzą nasze pociechy w wesoły nastrój – żeby cały pokoik miał zabawowy charakter, zdecydujmy się dodatkowo na ciekawą, nocną lampkę. Np. w kształcie samolotu lub wiosennej biedronki. Dla wielbicielek różu są jeszcze kwiatki z tworzywa sztucznego, zamocowane na zielonym kablu – wiosenka wkracza śmiało do pokoju dziecięcego!

Sklep internetowy Leroy Merlin przygotował również propozycje dla naszych sypialni. Na giętkich nogach tkwią romantyczne abażury. Nogi lampek są wysadzane kryształkami lub dekorowane koralikami. Można też wybrać wersję minimalistyczną i zdecydować się na oświetlenie inteligentne, to jest takie, które współpracuje z człowiekiem i posiada kilka możliwości ustawień – zarówno kątów padania światła, intensywności świecenia, wysokości mocowania żarówki. Bo przecież sypialnia raz staje się azylem dla noworodka, a za chwilę ma być miejscem,gdzie odpoczywamy przy dobrej lekturze. Niechaj oświetlenie podąża tropem naszych pragnień…

Jak przystało na firmę zajmującą się także projektowaniem oraz zagospodarowaniem terenów zielonych, Leroy Merlin wprowadza na rynek oświetleniowy coraz to nowszy sprzęt ogrodowy, służący do rozjaśniania mroków altanki, do eksponowania w nocy naszych przydomowych fontann i klombów. I do wyznaczania w ciemności ścieżki, którą możemy spacerować z psem czy innym zwierzakiem. Propozycji wiosennych jest wiele: żaróweczki LED, kinkiety zewnętrzne, lampiony ogrodowe, czujniki ruchu, podświetlające drogę, po której nagle ktoś idzie. Wszystko to sprawia, że wraz z wiosną czekają nas wielkie dylematy zakupowe. Co nabyć, by przestrzeń domową mieć rozjaśnioną oraz radosną? Na pewno w ofercie wspomnianej firmy znajdziemy dogodne dla nas produkty.

    1 Comment

  1. Może lepiej wybrać się z planem mieszkania i niech wtedy doradzają.

Post a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *